KALENDARZ OPŁAT ZA SZKOŁĘ ZA ROK 2020/2021
Opłata za szkołę w roku szkolnym 2020/21 jest następująca i nie podlega zwrotowi na wypadek rezygnacji z edukacji dziecka:

1.Opłaty szkolne powinny być dokonywane w wysokości i terminie wyznaczonym w kalendarzu opłat.

2.Za zwłokę dłuższą niż podany termin płatności, będzie pobierana dodatkowa opłata w wysokości 20 funtów na semestr. Nieuregulowanie płatności do 2 tygodni po terminie jest równoznaczne ze skreśleniem z listy uczniów.

3.Opłata za szkołę nie zawiera opłat za:​

- podręczniki

- zeszyty

- dodatkowe zajęcia podczas roku szkolnego

- przedstawienia teatralne i inne

- wycieczki szkolne

4.Opłata za szkołę nie podlega zwrotowi na wypadek rezygnacji  dziecka z edukacji

5. Rodzice zobowiązani są do uiszczenia opłaty szkolnej wyznaczonym terminie oraz wysokości ustalonej przez szkołę. Płatności można dokonywać przelewem na szkolne konto, podaniem imienia i nazwiska ucznia .

MARIA SKLODOWSKA CURIE

POLISH SATURDAY SCHOOL